Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Valbona Nuredini

09:00 -13:00 orë/ditë

Me duhet nje ndihmese/kujdestare ne banese ne Bregun e Diellit, orari i punes nga ora 09:00 deri ne ora 13:00 . per me shume informata te lutem me kontaktoni ne numrin 045 334 212

Detale Profili

  • orari: 09:00 -13:00
  • Pagesa: .... Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti