Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Durrës Kërkoj kujdestare

Veton Ramaj

0 orë/ditë

Kerkoj puntore per 2 femij , nje djal dhe nje vajz mosha e tyre 3dhe 1 vjeqare Nr-+41797594537 Qmimi me marreveshje

Detale Profili

  • orari: 0
  • Pagesa: 0 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti