Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Shkup Kërkoj kujdestare

arlinda leskovica

ska orë/ditë

duhet te jet vajz serioze te mer pune me seriozitet duhet te kujdeste per djalin evogel dhe vajzen te pregadit per ne shkoll drek duhet te bej femijev , kam 3 femij mirpo kujdesi duhet per dy femeij per me shum me kontaktoni ne numer tel 0798220472

Detale Profili

  • orari: ska
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti