Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

K Leta

? orë/ditë

Jam e interessuar per Kujdestare per Se me shpejti per 3 Goca ne Zvicer Te interessuarit Te me kontaktojn per Mes E-mail leta-kameri@hotmail.com

Detale Profili

  • orari: ?
  • Pagesa: ? Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti