Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Ti Na

Me marveshje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojm Urgjent nje Kujdestare per dy vajza tona binjake me Gjermani. Ju lutem kontaktoni ne WhatsApp viber +491744527905

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Me marveshje
  • Pagesa: me marveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti