Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Nigi G

- orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje!Jam e interesuar per pune si babysitter ose ne restorant . Momentalisht ndodhem ne Gjermani . Faleminderit !

Detale Profili

  • 5 vite eksperiencë
  • orari: -
  • Pagesa: me marrveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti