Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Sonja Matohiti (24)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam kujdestare per femij 50vjece jam ne zvicer me kontaktoni ne kete nr 0765274450 familjet seriozeDetale Profili

  • Femër
  • 2 vite eksperiencë
  • orë / ditë
  • Pagesa: 600 e larte
  • Transporti nga ana ime
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Edukimi dhe kualifikimet

  • Shkollën e mesme

/komuniteti