Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Era S (2)

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje Jam Era kerkoj te punesohem ne Gjermani apo zvicer si dado. Jam e dashur e paster dhe me moral te mire. Do deshiroja nje familje qe ka nevoje per dike me teper se 3 muaj. Familja te jete e rregullt dhe korrekt. Pres vetem raste serioze.Detale Profili

 • Femër
 • 2 vite eksperiencë
 • 8 orë / ditë
 • Pagesa: Me marreveshje
 • Transporti nga ana juaj
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 3 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

 • Të sapolindurit (gjer në 12 muaj)
 • Nga 1 vjeç gjer 3 vjeç
 • Nga 3 deri 7 vjeç
 • Nga 7 e më lartë

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Hekuros
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Shkollën e mesme
 • Kryqi i kuq/Ndihma parë
 • Fakulteti

/komuniteti