Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Zana -Zvicer

- orë/ditë

Kerkoje kujdestare me eksperienc qe momentalisht nodhet ne Zvicer per perkujdesje te dy vajzave. Te interesuarat te lajmerohen ne: 0766804062( Viber, WhatsApp).

Detale Profili

  • orari: -
  • Pagesa: - Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti