Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

gena stana (3)

orë/ditë 1 vit eksperiencë

prsh jam ne gjermani jam 28 vjeqare e dashur serioze dhe punetore vetem per ato ce kan nevoj ketu ne deutchland 00355682535023 vetem whatsapDetale Profili

  • Femër
  • 1 vit eksperiencë
  • orë / ditë
  • Pagesa: 700 euro
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti