Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Lola G

Pa orar/ gjithe diten orë/ditë 3 vite eksperiencë

Ne jemi nje familje e rregullt qe jetojme ne Gjeneve. Kerkoj nje zonje te perkushtuar (42-55 vjec) te shkathet, shume punetore e pa fjale, e cila per momentin ndodhet ne Zvicer ose ne bashkimin europian e te jete e gatshme te filloje menjehere.- qe te merret me vajzen time (shume aktive). Duhet te luaje me te, ta shetise, ti lexoje e ti pergatise ushqimin. Zonja duhet te merret edhe me punet e shtepise, te hekurose dhe te gatuaje. Preferoj nje zonje nga Shqiperia e mesme ose e jugut. Te interesuarat te me kontaktojne ne +41796179784

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: Pa orar/ gjithe diten
  • Pagesa: 800 Franga Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti