Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Bujanoc Kërkoj kujdestare

Ardijan Sacipi

8 orë/ditë

Kerkoje kujdestare me eksperienc qe momentalisht nodhet ne Zvicer per perkujdesje te 3 vajzave. Te interesuarat te lajmerohen ne: 0775303204( Viber, WhatsApp).

Detale Profili

  • orari: 8
  • Pagesa: 700 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti