Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Enkeleda Gazi

Gjithe diten orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje. Kerkoj Babysitter per djemt te ciilet jan 15 muajsh, Dhe 11 vjec gjithashtu zonja qe do Te vij Te me ndihmoj Dhe me punet e shtepis . Ne Gjermani Stuttgart.Ofroj 500€ pages mujore biletat kthyese Dhe komodim. Qe ne 10 Maj vendi eshte i lir. Mund Te me kontaktoni ne WhatsApp 004915255420738

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Gjithe diten
  • Pagesa: 500€ Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti