Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sami A

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojm nje zonje deri 45 vjeqare te jet e paster mundsishte te jet ne zvicer ose te vij vet, nga ne mund te pret bilet kthyese, ushqimi, fjetja. vetem te mirmbaj banesen te pregadis ushqim receta e nenes mjafton nuk nevojitet te jet profesionale, pastrimin dhe hekurosjen. te interesuarat le te lajmrohen

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 8
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti