Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Tina Idrizi

Mengjes deri ne mbramje orë/ditë

kerkoj kujdestare per femij ta pashtroje shtepin dhe Te gatuaj Te mer fmijen nga kopshti jetojm ne ZVICER ne zürich jemi familje e dashur dhe kem nevoj per njez serioz mundsisht Te jet dado prej 40 deri 50 vjec me kontaktoni nqovse keni interes

Detale Profili

  • orari: Mengjes deri ne mbramje
  • Pagesa: 600 Fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti