Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Fam Qupeva

3 dit ne jave orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per nje femije 5 muajsh ne aarau Zvicerr. Un punoj vetem 3 dite ne jave dhe ato tri dit do duhej te kujdest per beben, tjera dit do tbehen pastrimi dhe gatim . Kerkoj qe nga tash nese ka mundsi apo nga i 13 mai . Kujdestarja te ket provoj pune ,te don punen me bebe , dhe tjet e sinqert dhe e kuptushme. Ju lutem lajmrohenu ne nr +41764133349 .. jetojm ne Aarau ne Zvicerr

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 3 dit ne jave
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti