Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Familja Berisha

5-16 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje Jam nje zonje nga Kosova Kerkoj dado per 2 femijet e mi , djali 8 vjecar dhe vajza 3 vjece. Jetoj vetem me femijet. Ndodhem ne Fribourg Zvicer. Me nevojitet sa me shpejt. Per cdo interes serioz me tel ne nr tim 0041766902614

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 5-16
  • Pagesa: 500 fr Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti