Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Besa Sopjani

07:00 - 17:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per 2 femijet e mi. Mosha e femijeve 4 vjec dhe 1 vjec. Paga sipas marrveshjes. Mosha e kujdestares e preferushme mbi 30 vjec si dhe te jete banore e Hajvalise. Nr. kontaktues: 044 416 868.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 07:00 - 17:00
  • Pagesa: sipas marreveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti