Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Drita Leka (48)

sipas marveshjes orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje, Jam ni zonje nga tirana dhe kerkoj pune si kujdestare n gjermani apo zvicerr. Jam shum e dashur me femit dhe kam pervoj shum vitesh. Po gjithashtu kam edhe referenza te familjes ku kam punu shum te mira. Per momentin shkaku kufireve kam ngel n gjermani, kshtu çi jam e gatshme meniher t nisi punen n gjermani. Po ne diten çi hapen kufit per n zvicerr muj te udhtoj meniher. Familjet e interesuar mund te me kontaktojn direkt ne nummer: +355 68 587 1636 Dite te mbare!Detale Profili

  • Femër
  • 5 vite eksperiencë
  • sipas marveshjes orë / ditë
  • Pagesa:
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 3 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti