Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ba1le Prizreni

8-17 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, kerkojm nje kujdestare per dy femije qe ndodhet ne zvicerr per momentin. Nese keni interes apo per informata te tjera Ju lutem kontaktoni ne numrin +41786898829. Pagesa me marrveshje

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 8-17
  • Pagesa: Me marrveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti