Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Iris H

Part time orë/ditë

Kerkoj nje kujdestare femijesh part time ne tirane.kanm dy vajza te vogla dhe kerkoj nje kujdestare part time kur te kem nevoje.per me teper naten. Theksoj qe nuk e dua perdit ndoshta njeher ne jav ndoshta dy here ne jave. E rendesishme esht te jet e dashur dhe e durueshme. Ju mirepres. Flm

Detale Profili

  • orari: Part time
  • Pagesa: Privat Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti