Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Eni H (24)

- orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje ! Interesohem per pune pastrim ne restorant ose kujdestare per femije . Momentalisht ndodhem ne Gjermani ! Per Kontakt ne wp nr; +39 380 215 4385 . Faleminderit !Detale Profili

  • Femër
  • 5 vite eksperiencë
  • - orë / ditë
  • Pagesa: me marrveshje
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pastroj shtëpinë

Edukimi dhe kualifikimet

  • Fakulteti

/komuniteti