Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A S

Pa orar orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje zonja! Jam e interesuar per kujdestare per dy femijet e mi dhe banesen. Kerkojme qe zonja ta konsideroje veten si ne shtepine e saj qe kujdeset per femijet dhe shtepine, te njejtin respekt do te merrni dhe nga ne. Une jam infermiere dhe kam nevoje per nje njeri te kuptueshem per oraret e mia dhe te dashur me femijet. Per me gjate pres aplikimet tuaja dhe te biem dakord. Periudha qershor, pagesa 600 franga. Ju faleminderit????

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Pa orar
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti