Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Linda Dervishi

8-10 ore orë/ditë 3 vite eksperiencë

3-4 vite eksperiencë Pershendetje zonja! Jam e interesuar per kujdestare per dy femijet e mi dhe banesen. Kerkojme qe zonja ta konsideroje veten si ne shtepine e saj qe kujdeset per femijet dhe shtepine dhe te jet e dashur me femijet. Pres aplikimet tuaja dhe te biem dakord. Periudha qershor korrik pagesa 600 franga. Ju faleminderit.. Esht urgjente 076 741 27 23

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: 8-10 ore
  • Pagesa: 600 fr Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti