Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Fier Jam kujdestare

Jona Jona (34)

8 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje interesohem te punoj babysitter ne zvicer mundesisht ne qytetet luzern ose montreux pasi aty kam edhe familjar te mi.Jam 30 vjece kam 5 vite eksperience pune. Mundesisht preferoj te kujdesem për 1 femij.nr Whatsapp 00355695656211Detale Profili

  • Femër
  • 5 vite eksperiencë
  • 8 orë / ditë
  • Pagesa: 600
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pregatis ushqim për fëmiun

/komuniteti