Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Shkup Kërkoj kujdestare

Laura Rrahmani

Xxx orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje zonja jam laura jetoj ne zvicer dhe si te hapen kufit kam nevoj per dado per djalin tim Dadot i preferoj na maqedonia me shum mosha e dados permi 35 vjeq .. 0041766070902

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Xxx
  • Pagesa: Xxx Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti