Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Liridona Uka

8 or orë/ditë 4 vite eksperiencë

po kerkoj kujdestare per femiun tim shum informata na kontaktoni ne +38345201444 kontakt vetem ne whats app

Detale Profili

  • 4 vite eksperiencë
  • orari: 8 or
  • Pagesa: - Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti