Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Amina Berisha

. orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje kerkoj kujdestare prej 15 qershorit ne zvicerr per dy vajza 6-4 vjet te interesuarit le te me lajmrohen ne 0041 76 732 88 26

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: .
  • Pagesa: . Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti