Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Bujanoc Kërkoj kujdestare

umaira S

iplot orë/ditë

pershendetje zonja nese per momentin gjendeni ne zvicer kerkojm nje ndihmese me afat deri ne fund korrit 2020. Femijt i kemi te rritur na vyn vetem per: pregaditjen e ushqimit hekurosje pastrimin e baneses Rroga e diskutueshme

Detale Profili

  • orari: iplot
  • Pagesa: e diskutueshme Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti