Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Ardita Rrudhani

Sipas marveshjes orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj Babysitter ne zürich per gjdo informacion kontaktoni ne viber

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: Sipas marveshjes
  • Pagesa: Sipas marveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti