Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tetovë Kërkoj kujdestare

Vihade Z

Sipas marreveshjes orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, kerkoj nje dado te rregullt e serioze ne fund te muajit qershor,kujdesi per 2 femijet e mi si edhe ndihmese ne punet e shtepise,vendi zurich zvicer, dado te jete e pergjegjshme dhe e sjellshme, nga ana jone cdo gje me seriozitet e rregull,per me teper me shkruani ne whatssap +41786932923,ju falenderoj

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Sipas marreveshjes
  • Pagesa: Sipas marreveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti