Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Kaltrina B.

Gjat kohes kur jam ne pun orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jemi nje Familje serioze nga zvicera Kanton Bern. Na duhet nje kujdestare prej dates 8.6. Per 2 femijet ton. Nese jeni te interesume mundesi mem kontaktu ne ket nummer viber ose whatsapp 0041766906840 zu falenderoj

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Gjat kohes kur jam ne pun
  • Pagesa: 600euro Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti