Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Mena Latifi (27)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje nena,une punoj si mesuese ndihmese per femijet nga klasa 1-5 (ndihme dhe ushtrime rreth detyrave te ndryshme). Kam te perfunduar Fakultetin e Edukimit- Programi Fillor, kam njohuri shume te mira ne Gjuhe Angleze dhe Gjuhe Gjermane keshtuqe une mundem te ju ofroj ndihme edhe ne keto dy lende. Kam qene bursiste 3 vite ne Fakultet, kam pervoje pune dhe jam e perkushtuar per punen qe beje. Per me shume kontaktoni ne nr: 043-836-306 ose ne viber +38343836306Detale Profili

  • Femër
  • 2 vite eksperiencë
  • orë / ditë
  • Pagesa:
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Edukimi dhe kualifikimet

  • Fakulteti

/komuniteti