Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Sonja Matohiti (23)

orë/ditë 3 vite eksperiencë

Ndodhem ne zvicer me duhet nje pune deri 15 qershor .+355684478448Detale Profili

 • Femër
 • 3 vite eksperiencë
 • orë / ditë
 • Pagesa: 600
 • Transporti nga ana juaj
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Hekuros
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Shkollën e mesme

/komuniteti