Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Preshevë Jam kujdestare

Erë H (24)

Bisedojme orë/ditë 6 vite eksperiencë

Pershendetje, jam e interesuar te punoj si babysitter nga qe jam shume e dashur edhe e durueshme me femije. Vetem ne GJERMANI. Te interesuarat te me kontaktojne ne numrin tim personal +381637550836 Ju falemnderit !Detale Profili

  • Femër
  • 6 vite eksperiencë
  • Bisedojme orë / ditë
  • Pagesa: Sipas marrveshjes
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

Edukimi dhe kualifikimet

  • Shkollën e mesme
  • Tjera

/komuniteti