Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Pejë Kërkoj kujdestare

Labinot Gjocaj

sipas marrveshjes orë/ditë

Pershendetje kerkojm babysitter ne zvicerr per kujdesjen e 2 femijeve si dhe pastrim , pagesa dhe kushtet sipas marrveshjes .

Detale Profili

  • orari: sipas marrveshjes
  • Pagesa: sipas marrveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti