Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

G. B.

Gjat kohes kur jam ne pun orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje,kerkojm nje Dado te sinqert dhe si ka durim me femi. per dy femijet ton prej dates 16.6.2020. Jetojm ne zvicer Kanton Bern Nese jeni te interesume ju lutem me kontaktoni ne viber ose whatsapp numri esht 0041789485131 zu falenderoj.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Gjat kohes kur jam ne pun
  • Pagesa: 600euro Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti