Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

H M

Diten orë/ditë

Pershendetje kerkojm kujdestare per femi te interesuarit te lamrohen ne what sapp 00491756979560 flm

Detale Profili

  • orari: Diten
  • Pagesa: Me marveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti