Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

krenare kadriu

- orë/ditë

Kerkoj dado per 2 femijet e mi, banoj ne Prishtine .. te interesuarat per me shume detaje me lajmroni ne kete numer 044831112

Detale Profili

  • orari: -
  • Pagesa: - Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti