Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Agnesa Halilaj

10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj Kujdestare per ni djal 3 vjeq ne zvicer jena shum familje e mir qe kuptojm jemi te qet Me duhet prej 15.06 kujdestarja Nese keni interess me lajmroni 0041762330592

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 10
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti