Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

S P

8 orë/ditë

Kerkoj Kujdestare per Djalin 6 Vjet ne jetojm ne Zvicerr Kanton Aargau me kontakto ne Nr 076 577 39 97

Detale Profili

  • orari: 8
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti