Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tetovë Kërkoj kujdestare

A K

sipas marreveshjes orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje! Kerkojme ndihmese kryesisht per mirembajtjen e shtepise si dhe kohe pas kohe perkujdesje per femijet. Akomodimi do te jete tek ne. Fillimi i punes sa me pare.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: sipas marreveshjes
  • Pagesa: sipas marreveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti