Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

A Z

6 ore ne dit orë/ditë 3 vite eksperiencë

Persh kerkoj nje zonje serioze te me ndimoje me femijen 1 muajshe, preferoj te ket eksperienc me femijet 1 muajsh+ paga 200mije 6 ore ne dit puna me jave i pari edhe i dyti oraret i caktojm nr 0688793094 me shkruani ne whatsapp flm.

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: 6 ore ne dit
  • Pagesa: 200 mije leke Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti