Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sebahate Bashoza

Sioas marrveshjes orë/ditë

Pershendetje Kerkoj urgjent ni kujdestare per dy femijet e mi ne solothurn ne svicer. Ju lutem lajmrohu ne nummrin 0041792877374

Detale Profili

  • orari: Sioas marrveshjes
  • Pagesa: Sipas marreveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti