Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Pimi Gashi

- orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj Beibysiter Ne Luzern te Zvicrres nr Kontaktues +41 79 555 16 73 ,jemj qift i ri kemi nje qup .

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: -
  • Pagesa: - Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti