Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Erizona Haziraj (5)

8 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam e interesuar te punoj si ndihmese ne punet e shtepise, te interesaurat mund te me kontaktojn ne: 049530739Detale Profili

  • Femër
  • 1 vit eksperiencë
  • 8 ore orë / ditë
  • Pagesa: Me marreveshje
  • Transporti nga ana ime
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Hekuros

Edukimi dhe kualifikimet

  • Shkollën e mesme

/komuniteti