Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Eleonora Muçiqi

Plot orë/ditë

Prsh kerkojm nje Dado per vajzat tana binjake te moshes 3 vjeqe ne gjermani . Dado duhet te ket eksperinc me femijet dhe ti doje femijet te jet e moralshme dhe higjenike .dado duhet ti Boje edhe kujdesjen e femive dhe punet e shtepis .perparsi kan ato qe spaku e kan kryer kursin per Babysitter .ju lutem ato qe nuk Jan kujdes kurre per fmi mos shkruani Nese jeni e interesuar shkurani ne numrin +4917687552718 .

Detale Profili

  • orari: Plot
  • Pagesa: 700 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti