Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Idriz Shala

9-19 orë/ditë 2 vite eksperiencë

JU LUTEM LEXONI KERKESEN PASTAJ NA KONTAKTO!! Kujdestare ne SUEDI Kerkojm nje kujdestare per pun me suedi. Puna esht vetem kujdestare shtepise. Me pastru shtepin, me la rroba, me hekuros dhe me gatu. Dmth me femijet nuk keni pun. PAGA 500euro Bileten ta pagujm ne, normal edhe banim dhe ushqimin falas. Jemi familje serioze qe kemi pas pastruese qe shum vite dhe kerkojm nje zonj serioze nga mosha 35-45 vjet VIZ NUK JU DERGOJM!! Na kontakto ne whatsapp apo viber 0046766440611

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 9-19
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti