Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Albulena S.

Gjat kohes kur jam ne pun orë/ditë 2 vite eksperiencë

Mirdita, jemi nje Familje nga zvicera, kerkojm prej muajt gusht nje kujdestare per dy femit ton. Nese jeni te interesume mundeni te me kontaktoni ne whatsapp. Numri esht 0041798556642 Flm

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Gjat kohes kur jam ne pun
  • Pagesa: 500 chf Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti