Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Ki Ak

me orë/ditë

Pershendetja me duhet nje kujdestare per mbajtjen e baneses edhe per 1 femi 9 vjet . jemi familje serioze paga si pas marveshtjes ju lumtem me kontaktoni ne nr e tele 0041796190645 Ne zvicer Ne St gallen

Detale Profili

  • orari: me
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti